Bol Eğlenceli Sünnet

Anasayfa » Bol Eğlenceli Sünnet

Sağlık hizmeti sektöründe 30 yıllık tecrübeye sahip olan firmamız hijyen ve steril koşullarda hizmet vermektedir.

Hizmet alanlarından biri uzman kadrosu ile ağrısız sünnet hizmetleri olup sünnet psikolojisi altındaki çocuk ve ebeveynlere bu alanda güvenli hizmet sunuyoruz.

Sünnet Olurken Mutlu Olabilmek

Erkekliğe ilk adım ritüeli olarak bilinen ve pek çok kültürde yer alan sünnet bizim kültürümüzde de önemlidir. Bu amaçla öncesinde hazırlıklar yapılır, yaş gurubuna göre hediyeler sünnet çocuğuna alınır, yemekler ve eğlenceler tertip edilir. İşin en önemli aşaması olan sünnetanında sünnet çocuğunun dikkatini eğlenceli hale dönüştürerek, ağrısız, steril, uzman doktor ve ekipmanla hizmet verilmekte, sürekli takip ve hızlı iyileşme süreci mutlu sünnet çocuğu olmalarına aracılık etmekteyiz.

Randevulu Hizmet

Randevulu hizmet ile sünnet aşamasında her sünnet çocuğuna ayrı bir özen gösteren ekibimiz;

  • Bebek ve yeni doğan sünneti
  • Çocuk sünneti
  • Erişkin sünneti hizmetlerini isterseniz ev de isterseniz sağlık merkezimizde verebilmektedir.
Tercihlere Göre

Uzman kişilerce yapılan sünnetlerde ebeveynlerin tercihlerine göre hizmet veren sağlık firmamız cerrahi veya daha klasik yöntem olan klipsli sünnetler gerçekleştirir. Her iki sünnette de ağrısız, sancısız sünnet gerçekleştirilir.

Cerrahi ve klasik sünnette lokal anestezi uygulayan uzman sünnetçilerimiz bu alanda yeterli deneyim ve bilgiye sahiptir. Ortalama 20 dakikalık bir süre ile sünnet operasyonu olumlu sonuçlandırılır.

Sünnet yaş gurubunda olan çocuklarınız için sağlık, hijyen, deneyim ve daha pek çok nedenden dolayı sağlık merkezimizi tercih etmelisiniz.