Bol Eğlenceli Sünnet

Anasayfa » Bol Eğlenceli Sünnet

Sağlık hizmeti sektöründe 30 yıllık tecrübeye sahip olan firmamız hijyen ve steril koşullarda hizmet vermektedir.

Hizmet alanlarından biri uzman kadrosu ile ağrısız sünnet hizmetleri olup sünnet psikolojisi altındaki çocuk ve ebeveynlere bu alanda güvenli hizmet sunuyoruz.

Sünnet Olurken Mutlu Olabilmek

Erkekliğe ilk adım ritüeli olarak bilinen ve pek çok kültürde yer alan sünnet bizim kültürümüzde de önemlidir. Bu amaçla öncesinde hazırlıklar yapılır, yaş gurubuna göre hediyeler sünnet çocuğuna alınır, yemekler ve eğlenceler tertip edilir. İşin en önemli aşaması olan sünnetanında sünnet çocuğunun dikkatini eğlenceli hale dönüştürerek, ağrısız, steril, uzman doktor ve ekipmanla hizmet verilmekte, sürekli takip ve hızlı iyileşme süreci mutlu sünnet çocuğu olmalarına aracılık etmekteyiz.

Eğlenceli Sünnet Uygulamaları

Sünnet operasyonları öncesi, anı ve sonrası ile bir bütündür. Sünnet Ankaraçevresinde tarafımızdan her detayları planlanarak yapılmaktadır. Bizler operasyon öncesinde gerekli hijyen koşullarını sağlıyor, aynı zamanda psikolojik olarak da rahatlatarak ruhsal sağlığı da önde tutuyoruz.

Gerek kliniğimizde gerekse evde sünnet hizmeti veriyoruz. Operasyonlarımızı bol eğlenceli şekilde uygulayabiliyor, playstation oynarken, çizgi film izlerken ya da tablette vakit geçirirken sünnetimizi yapıyoruz. Hızlı iyileşme süreci sağlıyor, yatmadan, hızlıca iyileşmeye olanak veriyor, kısa sürede yeniden hayata dönme fırsatı veriyoruz. Sünnet sonrasında bir süre sürecin takip edilmesi gerekmektedir. İyileşme sürecinin kontrolü için kliniğimize gelmenize gerek kalmadan bunu çözüyoruz.

Yenilikçi ve gelişime açık bir klinik olarak teknolojinin olanaklarını kullanıyoruz. WhatsApp üzerinden gerekli kontrolleri yapıyoruz. Ayrıca her erkeğin hayatında bir kez yaşanacak sünnet anlarınızı ölümsüzleştiriyor, geleceğe hatıralar bırakmanıza yardımcı oluyoruz.

Randevulu Hizmet

Randevulu hizmet ile sünnet aşamasında her sünnet çocuğuna ayrı bir özen gösteren ekibimiz;

  • Bebek ve yeni doğan sünneti
  • Çocuk sünneti
  • Erişkin sünneti hizmetlerini isterseniz ev de isterseniz sağlık merkezimizde verebilmektedir.
Tercihlere Göre

Uzman kişilerce yapılan sünnetlerde ebeveynlerin tercihlerine göre hizmet veren sağlık firmamız cerrahi veya daha klasik yöntem olan klipsli sünnetler gerçekleştirir. Her iki sünnette de ağrısız, sancısız sünnet gerçekleştirilir.

Cerrahi ve klasik sünnette lokal anestezi uygulayan uzman sünnetçilerimiz bu alanda yeterli deneyim ve bilgiye sahiptir. Ortalama 20 dakikalık bir süre ile sünnet operasyonu olumlu sonuçlandırılır.

Sünnet yaş gurubunda olan çocuklarınız için sağlık, hijyen, deneyim ve daha pek çok nedenden dolayı sağlık merkezimizi tercih etmelisiniz.