Hızlı İyileşme Süreci

Anasayfa » Hızlı İyileşme Süreci

Kadir Mutlu ile sünnet oldukça hızlı iyileşen bir işlemdir. Hızlı iyileşen sünnet işlemiolan bu işlem sayesinde çocuklarınız uzun zaman geçmeden iyileşme gösterir. Hızlı iyileşen sünnet işlemimiz ile sizlerin bu zamanı daha kısa sürede atlatmanıza olanak sağlıyoruz. Hızlı iyileşen sünnet işleminde, işlem yapıldıktan sonraki 3 gün son derece önemlidir.

Hızlı iyileşen sünnet işleminde cerrahi yöntemi kullanmaktayız. Böylece iyileşme sürecinde dikişler kendiliğinden erimektedir. Bunun için herhangi bir müdahale yapmanıza gerek yoktur. Bu iyileşme sürecinde kurumumuza kadar gelmenize gerek yoktur. Kontrol için Whatsapp üzerinden görüntülü olarak iletişime geçme seçeneğini sizlere sunmaktayız. Böylece sizlerin memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

Sünnetten Sonra Kesinlikle Yatmayınız

Hızlı iyileşen sünnet işlemi yapıldıktan sonra yatmamanız gereklidir. Bu durumda sünnet işlemine geldiğiniz şekilde durmanız gereklidir. Bu konuda oldukça dikkatli olmalısınız.

Sünnet İşlemi İyileşme Süresi İçin 3 Gün Çok Önemlidir

Hızlı iyileşen sünnet işlemi yapıldıktan sonra çocuklarınızın üç gün boyunca dikkat etmeleri gereklidir. Banyo yapmamalıdırlar. Ayrıca banyo yapmamaları gereklidir. 3 gün dolduktan sonra çocuğunuz yavaş yavaş faaliyetlerine devam edebilir. Ancak yine de dikkatli olmalıdır. Üç gün atlatıldıktan sonra çocuğunuza banyo yaptırabilirsiniz.

Her Yaşa Sünnet Hizmeti

Sünnet yeni doğan bebeklerden itibaren hayat boyunca yapılabilmektedir. Ülkemizde sünnet yapılan yaş grubunu özellikle bebekler ve çocuklar oluşturmaktadır. Geçmişte ilkokul öncesi ve ilkokulun ilk yıllarında daha çok sünnetler yaptırılsa da günümüzde doğumdan itibaren yaptırılır olmuştur. Bu nedenle sünnet her yaşta yapılabilmektedir.

Sünnet için en temel husus sünnet yapılacak kişinin sağlık durumu ve genel şartlarıdır. Uzman kadromuz operasyon öncesi gerekli analizleri yapmakta, değerlendirmeleri gerçekleştirmekte ve kişinin istenen zamanda sünnete uygun olup olmadığını netleştirmektedir. Mesela kimi zaman çocuklar dönemsel hastalıklar yaşayabilmekte, bu nedenle sünnet hastalık sürecinin sonuna ertelenebilmektedir. Uzmanlarımız sağlık koşullarını göz önünde bulundurarak en uygun zamanda operasyona karar vermektedir.

Ani Hareketlerden Kaçınılmalıdır

Hızlı iyileşen sünnet işleminden sonra çocuklarınızın ani hareketler yapmasına izin vermemelisiniz. Herhangi bir ani darbe sonucunda tehlikeli bir durumla karşılaşmanız halinde hemen kurumumuza gelmeniz gereklidir.