Evde Sünnet

Anasayfa » Evde Sünnet

Sünnet uzun yıllardan beri çocuklarımızın sağlığı için gerekli olan cerrahi bir işlemdir. Günümüzde uzman doktorlar tarafından belirli kurallar çerçevesinde yapılmaktadır. Bu konuda uzman kişiler tarafından evde sünnet hizmeti de artık uygun bir şekilde birçok ilde verilmektedir. Kliniğimiz 30 yılı aşkın süredir güvenli ve kaliteli bir şekilde hizmet vererek çocuklarımızın hem mutlu hem de güvenli bir şekilde bu süreci atlatmalarını sağlamaktadır.

Ağrısız Sünnet

Çocuklarımızın sünnet kelimesinden bile çok korktuğu bir gerçektir. Bu süreci mümkün olduğunca az bir şekilde tedirgin olarak atlatmaları için elimizden geleni yapıyoruz. Sünnetin ağrısız ve acısız olması çocuklarımızın bu süreci daha rahat atlatmalarını sağlayacaktır. Bu nedenle bu sürece uygun ekipmanlar ile sünnet sürecinin en az acı ile atlatılmasını sağlıyoruz. Ağrısız sünnet aslında sünnet sonrasındaki sürecin mümkün olduğunca az şekilde ağrı ile geçmesini sağlamaktır. Bu yüzden sünnet sonrasında doğru bir şekilde o bölgenin bakımı çok önemlidir. Bölge bakımı ile ilgili gerekli bilgiler tarafımızca size verilmektedir. Sonrasında da bir hafta içinde kontrol edilmektedir.

Sünnet Olurken Eğlence Önemli

Kliniğimizde çocuklarımızın ilgisini sünnet kelimesinden uzaklaştırarak bu süreci tamamlamalarını sağlıyoruz. Birçok oyunu oynayarak sünnet olan çocuklarımız mevcut. Böylece hem çocuğumuz sünnet korkusundan uzaklaşmış oluyor, hem de biz ekip olarak çocuğun korktuğu duygusundan sıyrılmış oluyoruz. Çocuklar bu şekilde eğlenerek o an ki psikolojilerini unutmuş oluyorlar. Ayrıca uyuşturma aşamasında da çok fazla etkilenmemiş oluyorlar.

Randevu Oluşturabilirsiniz

Günümüzde her ne kadar hastanelerde sünnet işlemi daha güvenli olarak düşünülse de çocuklarımızın kendi evlerinde de güvenli bir şekilde sünnet işlemi yapılabilmektedir. Ankara bölgesinde bu şekilde evlerde sünnet hizmeti vermekteyiz. Sitemizi ziyaret ederek randevu oluştur bölümünden randevu oluşturmanız yeterlidir.

Randevu oluştururken gerekli bilgiler şu şekildedir;

    Bu bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra sisteme randevu bilgileriniz kaydedilmektedir. Bilgilerin doğruluğu size en kısa sürede sorunsuz bir şekilde dönüş yapmamızı sağlayacaktır. Bu nedenle bilgilerinizi doğru ve eksiksiz bir şekilde girdiğinizden emin olunuz.