Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular

Sizler için sıkça sorulan sorunları derledik.

Sünnet öncesinde yapılması gereken şeyler nelerdir?

Sünnet öncesinde eczaneden Anestol Pomat alıyorsunuz. Randevunuzdan 1 saat önce ve yarım saat önce 2 defa Anestol pomatı penisinin kök kısmına bolca sürüyorsunuz, üzerini naylon streç ile kapatıyorsunuz. Randevu saatinizde yerimizdeolmanız yeterli oluyor.

Sünnet sonrası ne kadar süre yatması gerekmektemidir?

Sünnet sonrasında yatmak yok. Geldiği şekilde geri dönüş yapıyorsunuz. Sadece ilk 3 gün biraz dikkat ediyorsunuz. Ani hareklerden kaçınıyorsunuz.

Sünnet sonrası pansuman, bandaj yapılması gerekir mi?

Sünnet sonrası pansuman, bandaj yapılmamaktadır. Klasik yöntem (Cerrahi) ile yaptığımız sünnette kendinden eriyen dikiş kullanıyoruz.

Sünnet sonrası kontrol oluyor mu acaba?

Sünnet sonrası kontrol için tekrar yerimize gelmek durumunda kalmıyorsunuz. Whatsapp üzerinde görüntü yollayarak kontrol, değerlendirme yapabilirsiniz.

Sünnet esnasında fotoğraf veya video çekimi yapılıyor mu?

Ailenin isteği üzerine; sünnet öncesi, sünnet esnası ve sünnet sonrası törende fotoğraf çekimi yapılıyor. Sünnet esnasında 3-4 dk kısa hatıra videosuda alınıyor. Sünnet çıkışında 3 fotoğraftan oluşan albüm ve tüm dijitallari orjinal olarak dvd ile teslim ediyoruz. Tabi bu da extra oluyor, güncel fiyat bilgisi için müşteri temsilmizden bilgi alabilirsiniz.

Sünnetin yaşı var mıdır?

Sünnetin belirli bir yaşı yoktur. Yerimizde her yaşta sünnet işlemi yapılmaktadır.

Dilediğiniz zaman sünnet için gelebiliyormuyuz?

Mesai saatelimiz içerinde dilediğiniz saatte sünnet işleminiz gerçekleştirilir. Fakat randevu sistemi ile çalıştığımızdan dolay müşteri temsilcimizden randevu almanız gerekmektedir.

Kilolu çocuklara sünnet yapılıyor mu?

Kilolu ve gömük tabir edilen sünnet işlemi yerimizde gerçekleşmektedir. Tecrübe gerektiren sünnet işlemi normal sünnete göre biraz daha uzun sürmektedir. Randevu esnasında belirtmelisiniz ki ona göre uygun randevu saatlerimizde sünnet işlemi yapılmalıdır.

Sünnet sonrasında ağrısı, acısı oluyor mu?

Sünnet sonrasında herhangi bir ağrısı olmaz. Tabikide yerimizde yazılan ilaçtarı doğru bir şekilde kullanmalısınız.

Sünnet olduktan sonra ne kadar zamanda iyileşir?

Sünnet sonrası ilk 3 gün çok önemlidir. Dikkat edilmesi gerekir, ani hareketlerden kaçınılmalıdır (top oynama, bisiklet sürme vs.). 3 gün sonra banyo yapılabili ve sosyal faliyetlerine kaldığı yerden devam edebilir.

Sünnet esnasında çocuk ne yapıyor?

Sünnet esnasında yenidoğan ve bebek grubu çizgi film izlerken. Yetişkin grubu playstation oynarken sünnet işlemi gerçekleşiyor.

Whatsapp
Kadir Mutlu
Kadir Mutlu
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?