Kadir Mutlu’yu Tanıyalım

Anasayfa » Kadir Mutlu’yu Tanıyalım
sunnet fotograflari 19

Kadir Mutlu, Bulgaristanda 1984 yılında başlayan ve 1989 yılına kadar devam eden göç politası ile Türkiye’ye göç eden ailelenden biridir. Bulgaristan akademi bölümlerinde yer alan Koruyucu Hekimlik bölümünden mezun olan Mutlu, sağlık kurumlarında Uzman Doktor Yardımcısı olarak görev almaya hak kazanmıştır. Ülkemizde, karşılığı olan Sağlık Memuru statüsünde 1990 yılında İstanbul’a yerleşerek çalışmaya başlamıştır. İstanbul’da Sünnet Merkezi olarak hizmet veren bir sağlık merkezinde 1 yıl yetkili sünnetçi olarak görev yapmıştır.

1991 yılında Kırıkkale Keskin Devlet Hastanesi’nde bir yıl çalıştıktan sonra tam yetkili sağlık memuru olarak, Anadoluyu gezerek 5 yıl boyunca sünnet yapmıştır. 1996 yılında Ankara’ya yerleşen Kadir Mutlu, kendi kliniğini açarak sünnet alanında hizmet vermeye başlamıştır. Geleneksel sünnet olarak bilinen cerrahi sünnette mesleğe başladığından beri istikrarla devam eden Mutlu; bu alanda ailelere ve sünnet uzmanlarına danışmanlık yapmaya devam etmektedir.

Ankara’da sünnet alanında Kadir Mutlu, sağlık merkezinde yaklaşık 27 yılı aşkın süredir Türkiye’nin dört bir yanından gelen aileler ve yurt dışından gelen sünnet olmak isteyen bireylere hizmet vererek, mesleğindeki tecrübe ve bilgisini paylaşmaktadır.

Whatsapp
Kadir Mutlu
Kadir Mutlu
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?