Sünnet Yapan Hastaneler

22.01.2021
365
Sünnet Yapan Hastaneler

Sünnet erkek çocukları için doğru zamanda ve doğru yerlerde yapılması gereken bir uygulamadır. Bu uygulamanın uzman olan kişiler tarafından hijyenik ortamlarda yapılması gerekmektedir. Bunun için hastaneler çok doğru bir seçimdir. Sünnet yapan yerler araştırması yaparken sizde bizim hizmetimize rastlayabilirsiniz. Çok doğru şekillerde yaptığımız bu uygulama sonrasında, erkek çocuklarınız daha sağlıklı bir şekilde hayatlarına devam edebilmektedir.

Sünnet İçin En Doğru Zaman

Sünneti yaptırmak için doğru bir zaman belirlenmesi gerekmektedir. Bu konuda bilinçli olmayan ebeveynler, hastane aracılığıyla bu konuda bilinç sahibi olabilmektedir. Araştırmalarınızı gerçekleştirdikten sonra bu hizmeti bizden de alabilirsiniz. Tamamı uzman olan ekibimizle, çocuğunuz için en uygun ortamı oluşturuyoruz. Bu uygulamayı da en doğru şekillerde yaparak, bu konudan en olması gereken şekilde faydalanmanızı sağlıyoruz. Çocuklar için sünnetin en doğru zamanı 2 yaş öncesidir. Bu zaman diliminde yaptırılmayan sünnetler 6 ya da 7 yaşından sonra yaptırılmalıdır.

Sünnet Yaptırmanın Avantajları

Ankara üzerinde hizmet veren hastanemizden sünnet hizmetinden faydalanarak elde edebileceğiniz bazı avantajlar bulunmaktadır.

Bu avantajlar şu şekildedir;

  • Sünnet derisinden oluşabilecek olan iltihaplar giderilir.
  • Penis kanseri riski daha az seviyelere iner.
  • Cinsel yollarla bulaşan hastalıklar daha az risk oluşturur.
  • Üriner enfeksiyon olasılığı giderilir. Sizlerde bu avantajlardan faydalanmak istiyorsanız bu hizmeti bizden alabilirsiniz.

Bu şekilde çocuğunuzun başına gelebilecek tüm risklere erkenden müdahale etmiş olursunuz.

Sünnet Sonrası Nelere Dikkat Edilmelidir?

Sünnet uygulaması aşamasında dikkatli olunması gerektiği kadar sonrasında da dikkatli olunmalıdır. Sünnetten sonra dikkat edilecek noktalar hem aileyi hem de hemşireleri ilgilendirir. Çocuğun bakımı hemşire tarafından yapılmalıdır. Ayrıca ailesi de bu bakımdan bilgilendirilmelidir. Sünnetli olan bölgeye antiseptik kremlerin sürülmesi gerekir. 1 hafta geçtikten sonra çocuk yıkanabilmektedir. Kanamalar ya da idrar esnasında yaşanan zorluklar doktorlarımıza bildirilmelidir.

Hangi Durumlarda Sünnetten Kaçınmak Gerekmektedir?

Bazı bebekler sünnetten etkilenebilir. Eğer ki bebek yeme sorunları yaşıyorsa bu durum ertelenmeli ve sonra yaptırılmalıdır. Bazı çocukların psikolojisi sünneti kaldıramayabilir. Bunun için doğru bir zaman belirlenmesi ve duruma alışması sağlanmalıdır. Sünnet derisi yarım olan çocuklara, hastanemiz farklı yöntemler uygulamaktadır. Sakıncalı durumlar söz konusuysa mutlaka doktorlarla bu konu paylaşılmalıdır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Kadir Mutlu
Kadir Mutlu
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?