Tavsiye Edilen Sünnetçi

03.01.2021
1.743

Sünnet, çocuklarımızın hayatında olumlu veya olumsuz etkiler bırakabilir. Aileler olarak sünnetin çocuklarımızın hayatında güzel birer hatıra olarak kalmasını isteriz. Hiç birimiz bu durumun tramvatik bir şekilde gerçekleşmesini istemeyiz. Bunun için de yapmamız gereken ilk şey hijyen kurallarına dikkat eden bir klinik ve sünnetçi bulmak olmalı. Eğer sizde tavsiye sünnetçi arıyorsanız doğru yerdesiniz demektir.

Sünnet Öncesi Hazırlık

Sünnet öncesinde hem bizim hem çocuğumuzun ruhsal ve psikolojik olarak hazır olması oldukça önemli. Bunun için öncesinde hem sünnetin şekline karar vermek hem de oğlumuzun hazır olup olmadığını anlayabilmemiz gerekir. İşte bu konuları da doğru bir şekilde ancak başarılı bir sünnetçi ile görüşüp netleştirebiliriz. Peki, doğru sünnetçi kim? Eğer sizin de yaşadığınız şehir Ankara ise doğru yerdesiniz demektir.

Sünnet İçin Doğru Yer

Çocuğunuzu sünnet ettirmeye karar verdiniz ve doğru kişiyi arıyorsunuz. İşte size alanında uzman, 30 yıldır bu işi başarı ile yapan, çocukların beden ve ruh sağlıklarının her şeyden önemli olduğunun farkında olan ve bunu önceliği gören bir sünnetçi Kadir Mutlu ve ekibi. Çocuklarımız için sünnet korkulu bir rüya olmaktan çıkıp keyifli bir hâle geliyor. Eğer gündeminizde oğlunuzun sünneti varsa herhangi bir yerde karar kılmadan önce kadir mutlu ile mutlaka görüşmelisiniz.

Sünnet Çeşitleri

Kadir Mutlu bu konuda da ailelerin beklentilerini ve çocukların durumunu göz önüne alarak ailelerle ortak bir karar veriyor. Yaptığı sünnetler yenidoğan sünneti, çocuk sünneti, erişkin sünneti ve evde sünnettir. Bu seçeneklerden birinde karar kılıp sünneti gerçekleştirebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.