Sünnet İşlemi Ne Zaman Yapılmalıdır?

03.01.2021
550

Sünnet, çocuklarımızın sağlığı açısından oldukça önemli bir durumdur. Sünnetin belirli bir zamanı yoktur. Bu durum tamamen ebeveynlerin belirlemiş olduğu zamanda firmamız tarafından gerçekleştirilir. Sünnet için istediğiniz herhangi bir yaşta çocuğunuzu sünnet edebiliriz. Birçok ebeveyn sünnet ne zaman yapılır sorusunun cevabını bilmemektedir. Bu sorunun cevabı her döneme göre değişiklik gösterir.

Yeni Doğan Sünneti Ne Zaman Yapılmalıdır?

Yeni doğan bebeğine sünnet işlemi yaptırmak isteyen kişiler için sünnet hizmeti vermekteyiz. Yeni doğan bebeklere doğduktan yaklaşık iki hafta sonra sünnet işlemi yapmaktayız. Yeni doğan bebekler sünnet işlemini daha çabuk atlatma özelliğine sahiptir.

Çocuklar İçin Sünnet İşlemi Ne Zaman Yapılmalıdır?

Çocuklar için en uygun yaş dönemi 6 yaşından sonra sünnet işlemi olmaktır. Daha erken yaşlarda çocukların psikolojik olarak etkilenmesine sebep olmamak için en ideal yaş 6 ve üstü yaş gruplarıdır. Bu konuda çocuklarınızın destek alması için Kadir Mutlu destek aileleri ile sizlerin her zaman yanınızdayız.

Yetişkinler İçin Sünnet İşlemi Ne Zaman Yapılmalıdır?

Eğer belirli sağlık durumlarından dolayı çocuklarınız sünnet olamadıysa bu konuda da hizmet vermekteyiz. Yetişkin sünnet işlemi için alt yaş sınırımız 18’dir. Bu yaşın üzerinde olan kişilere de sünnet işlemini yapmaktayız. Yetişkinlik farklı bir aşama olduğu için daha detaylı ve dikkatli bir şekilde sünnet işlemini gerçekleştiriyoruz. Böylece hassas bir durumun oluşmasını engellemiş oluyoruz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.